O firmě

Firma Mepro Press se převážně zabývá zakázkovou výrobou ocelových dílů dle přání zákazníka. Byla založena v roce 1997 jako malá rodinná firma se zaměřením na kvalitní zpracování lisovaných součástí. V roce 2009 se přestěhovala do větších prostor z důvodu nutného navýšení kapacity výroby. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka jak po stránce cenové politiky, tak především vysoká kvalita našich výrobků ve velmi krátkém časovém termínu.


foto

Lisovna

Provádíme lisování kovových dílů mimo jiné také nerezovou ocel, měď, mosaz a ostatní materiály na přání zákazníka. Tyto technologické operace jsou prováděny na výstředníkových a hydraulických lisech až do síly 250 tun. Zákazníkovi dále nabízíme:

  • Kompletní dodávku na klíč dle výkresové dokumentace nebo dodaného vzorku.
  • Výrobu lisovacích nástrojů včetně vyrobení referenčních vzorků ve vlastní nástrojárně.
  • Dle velikosti zakázky volíme vhodnou technologii výroby pro oboustrannou spokojenost.
  • U nástrojů nabízíme jejich údržbu a uskladnění v našich prostorách.


Nástrojárna

Úkolem nástrojárny je navrhnout, vyrobit a zkompletovat nástroje tak, aby po odzkoušení prvních referenčních vzorků mohl být nástroj předán do výroby k sériové výrobě. Nedílnou součástí nástrojárny je mimo jiné také údržba lisovacích nástrojů a řešení případných úprav na nástroji.


foto

Výroba lisovacích nástrojů

Lisovací nástroje vyrábíme jak pro vlastní výrobní potřeby, tak pro kompletní sestavy dle požadavků zákazníka. Nástroje jsou konstruovány tak, aby umožňovaly snadnou údržbu a případnou obměnu celku a výrobního dílu.


foto

Obrobna – brusírna

Obrobna je určena jak pro přípravu polotovarů pro výrobu lisovacích nástrojů tak pro výrobu strojních dílů, případně dalších přípravků dle přání zákazníka. U broušení využíváme vertikální i horizontální technologii broušení a také broušení pod úhlem.


MEPRO Miroslav Šiška
MEPRO PRESS
Stavbařů 365, Kroměříž  767 01
Telefon: +420 602 579 480
e-mail: info@mepropress.cz
IČO: 41522541, DIČ: CZ 6601091838